O nas

O NAS

Marianówek: miejsce, którego piękno pomaga się leczyć lub jak mówią inni; „Dziękuje Tobie Boże za oczy, bo mogę patrzeć na to miejsce”.

POŁOŻENIE

gmina Siemyśl, 25 km od Kołobrzegu.

MY

W zastanowieniu nad młodzieżą, z która pracujemy, nad jej problemami, nad przyczynami tych problemów, rzuca się w oczy pewien brak w sferze poznawczej, intelektualnej, społecznej, etycznej, można powiedzieć w BRAK w DUCHOWOŚCI. Duchowość jest właściwym określeniem dla sfery, którą w naszej pracy próbujemy wzbogacać

Przyjmujemy na terapię młodzież od 18 do 25 roku życia.Funkcjonują dwie grupy terapeutyczne zróżnicowane wiekowo: 18-20 lat; 21-25 lat Praca z młodzieżą jest ukierunkowana na rozwój, Dzień wypełniony pracą, sportem, zajęciami z pogranicza kultury, rozrywki, rozwojem zawodowym, nauką. Można zdobyć u nas podstawowe umiejętności z zakresu stolarstwa, kontynuować naukę na poziomie gimnazjum i liceum. W okresie wiosenno- jesiennym organizujemy częste wyjazdy na spływy (Pojezierze Drawskie) i w góry (Tatry, Karkonosze)

Realizujemy program „Obstawiam Wolność 2019/2020” z zakresu programu przeciwdziałania uzależnieniom behawioralnym dofinansowanych ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *